Looking for BPA free lunch boxes that are safe, durable and eco-friendly? You've come to the right place. At Biome, we offer a wide range of lunch boxes that are made from non-toxic materials such as stainless steel, glass, bamboo and silicone. Whether you need a lunch box for yourself, your kids or your partner, we have something for everyone. You can choose from different sizes, shapes, colors and designs to suit your preferences and needs. Our lunch boxes are easy to clean, with a variety of leak-proof, dishwasher-safe and microwave-safe containers. They also help you reduce waste and save money by avoiding disposable packaging and plastic bags. Browse our collection of BPA free lunch boxes and find your perfect match today.
-
Rated 4.8 out of 5 stars106Regular price $64.86Regular priceUnit price per
Sale price $64.86Back soon -
Rated 4.4 out of 5 stars16Regular price $55.66Regular priceUnit price per
Sale price $55.66 -
Rated 4.9 out of 5 stars8Regular price $23.56Regular priceUnit price per
Sale price $23.56 -
Rated 4.3 out of 5 stars28Regular price $12.42Regular priceUnit price per
Sale price $12.42 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $28.79Regular priceUnit price per
Sale price $28.79 -
Rated 4.2 out of 5 stars6Regular price $32.73Regular priceUnit price per
Sale price $32.73 -
Rated 4.7 out of 5 stars13Regular price $78.62Regular priceUnit price per
Sale price $78.62Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars3Regular price $13.07Regular priceUnit price per
Sale price $13.07 -
Rated 4.7 out of 5 stars21Regular price $32.73Regular priceUnit price per
Sale price $32.73 -
Rated 4.8 out of 5 stars5Regular price $39.28Regular priceUnit price per
Sale price $39.28 -
Rated 4.8 out of 5 stars31Regular price $32.73Regular priceUnit price per
Sale price $32.73 -
Rated 4.9 out of 5 stars25Regular price $29.45Regular priceUnit price per
Sale price $29.45 -
Rated 4.9 out of 5 stars18Regular price $9.14Regular priceUnit price per
Sale price $9.14 -
Rated 4.8 out of 5 stars18Regular price $32.73Regular priceUnit price per
Sale price $32.73 -
Rated 5.0 out of 5 stars4Regular price $10.45Regular priceUnit price per
Sale price $10.45Back soon -
Rated 4.3 out of 5 stars3Regular price $15.04Regular priceUnit price per
Sale price $15.04Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $32.73Regular priceUnit price per
Sale price $32.73 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $22.90Regular priceUnit price per
Sale price $22.90 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $43.21Regular priceUnit price per
Sale price $43.21 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $22.25Regular priceUnit price per
Sale price $22.25 -
Rated 4.8 out of 5 stars12Regular price $49.14Regular priceUnit price per
Sale price $49.14 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $45.83Regular priceUnit price per
Sale price $45.83 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $22.25Regular priceUnit price per
Sale price $22.25 -
Back soonRated 5.0 out of 5 stars3Regular price $38.63Regular priceUnit price perSale price $38.63Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price From $26.18Regular priceUnit price per
Sale price From $26.18 -
Rated 4.0 out of 5 stars4Regular price $45.83Regular priceUnit price per
Sale price $45.83 -
Regular price $10.45Regular priceUnit price per
Sale price $10.45 -
Rated 5.0 out of 5 stars4Regular price $15.04Regular priceUnit price per
Sale price $15.04 -
Rated 3.7 out of 5 stars10Regular price $39.28Regular priceUnit price per
Sale price $39.28 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $15.04Regular priceUnit price per
Sale price $15.04Back soon -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $11.11Regular priceUnit price per
Sale price $11.11 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $39.28Regular priceUnit price per
Sale price $39.28 -
Rated 4.6 out of 5 stars7Regular price $39.28Regular priceUnit price per
Sale price $39.28 -
Regular price $32.73Regular priceUnit price per
Sale price $32.73 -
Rated 3.7 out of 5 stars10Regular price $39.28Regular priceUnit price per
Sale price $39.28 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $18.97Regular priceUnit price per
Sale price $18.97 -
Rated 4.8 out of 5 stars13Regular price $29.48Regular priceUnit price per
Sale price $29.48 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $22.25Regular priceUnit price per
Sale price $22.25 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $39.28Regular priceUnit price per
Sale price $39.28 -
Rated 4.8 out of 5 stars12Regular price $15.04Regular priceUnit price per
Sale price $15.04Back soon -
Back soonRated 4.4 out of 5 stars10Regular price $28.14Regular priceUnit price perSale price $28.14Back soon -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $22.25Regular priceUnit price per
Sale price $22.25 -
Rated 4.5 out of 5 stars8Regular price $20.28Regular priceUnit price per
Sale price $20.28 -
Back soonRated 4.5 out of 5 stars19Regular price $30.77Regular priceUnit price perSale price $30.77Back soon -
Rated 4.4 out of 5 stars7Regular price $58.93Regular priceUnit price per
Sale price $58.93 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $11.11Regular priceUnit price per
Sale price $11.11 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $11.76Regular priceUnit price per
Sale price $11.76 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $11.76Regular priceUnit price per
Sale price $11.76









































