Looking for BPA free lunch boxes that are safe, durable and eco-friendly? You've come to the right place. At Biome, we offer a wide range of lunch boxes that are made from non-toxic materials such as stainless steel, glass, bamboo and silicone. Whether you need a lunch box for yourself, your kids or your partner, we have something for everyone. You can choose from different sizes, shapes, colors and designs to suit your preferences and needs. Our lunch boxes are easy to clean, with a variety of leak-proof, dishwasher-safe and microwave-safe containers. They also help you reduce waste and save money by avoiding disposable packaging and plastic bags. Browse our collection of BPA free lunch boxes and find your perfect match today.
-
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $11.77Regular priceUnit price per
Sale price $11.77 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $11.77Regular priceUnit price per
Sale price $11.77 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $22.26Regular priceUnit price per
Sale price $22.26 -
Rated 4.0 out of 5 stars4Regular price $37.33Regular priceUnit price per
Sale price $37.33 -
Back soonRated 5.0 out of 5 stars1Regular price $19.63Regular priceUnit price perSale price $19.63Back soon -
Rated 3.7 out of 5 stars10Regular price $39.30Regular priceUnit price per
Sale price $39.30 -
Rated 4.4 out of 5 stars7Regular price $58.96Regular priceUnit price per
Sale price $58.96 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $28.15Regular priceUnit price per
Sale price $28.15 -
Rated 4.8 out of 5 stars8Regular price $32.75Regular priceUnit price per
Sale price $32.75 -
Back soonRated 4.0 out of 5 stars1Regular price $39.30Regular priceUnit price perSale price $39.30Back soon -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $72.10Regular priceUnit price per
Sale price $72.10 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $16.36Regular priceUnit price per
Sale price $16.36 -
Back soonRegular price $8.85Regular priceUnit price perSale price $8.85Back soon -
Rated 4.8 out of 5 stars8Regular price $32.75Regular priceUnit price per
Sale price $32.75 -
Regular price $25.54Regular priceUnit price per
Sale price $25.54 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $41.92Regular priceUnit price per
Sale price $41.92 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $18.33Regular priceUnit price per
Sale price $18.33 -
Rated 4.0 out of 5 stars2Regular price $24.22Regular priceUnit price per
Sale price $24.22 -
Regular price $30.78Regular priceUnit price per
Sale price $30.78 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $21.60Regular priceUnit price per
Sale price $21.60 -
Rated 4.0 out of 5 stars4Regular price $37.33Regular priceUnit price per
Sale price $37.33 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $9.80Regular priceUnit price per
Sale price $9.80 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $26.19Regular priceUnit price per
Sale price $26.19 -
Back soonRated 5.0 out of 5 stars4Regular price $30.12Regular priceUnit price perSale price $30.12Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $43.23Regular priceUnit price per
Sale price $43.23 -
Rated 3.7 out of 5 stars3Regular price From $36.02Regular priceUnit price per
Sale price From $36.022 options -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $18.33Regular priceUnit price per
Sale price $18.33 -
Rated 4.8 out of 5 stars8Regular price $32.75Regular priceUnit price per
Sale price $32.75 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $26.19Regular priceUnit price per
Sale price $26.19 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $19.63Regular priceUnit price per
Sale price $19.63 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $18.33Regular priceUnit price per
Sale price $18.33 -
Regular price $10.46Regular priceUnit price per
Sale price $10.46 -
Rated 4.8 out of 5 stars8Regular price $32.75Regular priceUnit price per
Sale price $32.75 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $18.33Regular priceUnit price per
Sale price $18.33 -
Rated 4.8 out of 5 stars8Regular price $32.75Regular priceUnit price per
Sale price $32.75 -
Rated 4.8 out of 5 stars8Regular price $32.75Regular priceUnit price per
Sale price $32.75 -
Regular price $17.01Regular priceUnit price per
Sale price $17.01 -
Regular price $19.63Regular priceUnit price per
Sale price $19.63 -
Rated 4.8 out of 5 stars8Regular price $45.85Regular priceUnit price per
Sale price $45.85 -
Regular price $49.13Regular priceUnit price per
Sale price $49.13 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $37.99Regular priceUnit price per
Sale price $37.99 -
Regular price From $7.18Regular priceUnit price per
Sale price From $7.18 -
Rated 4.0 out of 5 stars4Regular price $37.33Regular priceUnit price per
Sale price $37.33 -
Regular price From $22.91Regular priceUnit price per
Sale price From $22.913 options -
Regular price $30.12Regular priceUnit price per
Sale price $30.12 -
Rated 4.0 out of 5 stars4Regular price $37.33Regular priceUnit price per
Sale price $37.33 -
Regular price $33.40Regular priceUnit price per
Sale price $33.40 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $19.63Regular priceUnit price per
Sale price $19.63









































